Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Piłkarska reprezentacja Polski do lat 20 przegrała z Włochami 3:0 w meczu Turnieju Czterech Narodów. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Piłkarska reprezentacja Polski do lat 20 przegrała z Włochami 3:0 w swoim ostatnim meczu w Turnieju Czterech Narodów, rozegranym w środę w Szczecinie.
Pierwszą bramkę Włosi zdobyli w 19. minucie spotkania. Piłkę do siatki wpakował Andrea Palazzi. Do przerwy wynik się nie zmienił.

W 55. minucie górne długie podanie otrzymał Michele Rocca i strzałem głową pokonał naszego bramkarza.

Polacy przez całe spotkanie nie zdołali stworzyć żadnej akcji bramkowej. Tuż przed końcem meczu zrobili to raz jeszcze Włosi. Nasi obrońcy nie zdołali wybić prostopadłego podania. Do piłki dopadł Andrea Gasbarro, który znalazł się sam na sam z bramkarzem i silnym strzałem z 11 metrów ustalił wynik spotkania na 3:0.

W kadrze biało-czerwonych zagrał pomocnik Pogoni Szczecin Dawid Kort.

Obecnie nasi piłkarze znajdują się na drugim miejscu w tabeli.