Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Kotwica Kołobrzeg (niebieskie stroje) - Puszcza Niepołomice 1:0. Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Błękitni Stargard zremisowali w Stalowej Woli 2:2 w 8. kolejce II ligi piłkarskiej.
Stargardzianie do przerwy przegrywali 0:2 (bramki Michała Mistrzyka i Adriana Gębalskiego), ale po przerwie bramkarza Stali dwukrotnie pokonał Przemysław Brzeziański. Napastnik wszedł na boisko po przerwie, a po sobotnim występie ma już cztery bramki na koncie.

Lepiej spisała się Kotwica Kołobrzeg, która po golu Piotra Giela z rzutu karnego wygrała 1:0 z Puszczą Niepołomice.

W tabeli Błękitni są na 5. miejscu, Kotwica lokatę niżej. Za tydzień do Stargardu przyjedzie Olimpia Zambrów, a kołobrzeżanie wystąpią na boisku Rozwoju Katowice.