Zaborowski był najlepszym zawodnikiem szczecińskiego klubu, bo w Olsztynie oprócz sukcesu w sztafecie wywalczył także złoty medal na 400 metrów stylem dowolnym i trzy srebrne krążki na 200, 800 i 1500 metrów kraulem. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Arch
Sześć medali: dwa złote, trzy srebrne i jeden brązowy zdobyli reprezentanci MKP Szczecin w Zimowych Mistrzostwach Polski w pływaniu na krótkim basenie zakończonych w Olsztynie.
W ostatnim dniu rywalizacji na najwyższym stopniu podium stanęła sztafeta mężczyzn 4x200
metrów stylem dowolnym w składzie Karol Ostrowski, Jakub Książek, Dominik Dębski i Filip
Zaborowski.

Zaborowski był najlepszym zawodnikiem szczecińskiego klubu, bo w Olsztynie oprócz sukcesu w sztafecie wywalczył także złoty medal na 400 metrów stylem dowolnym i trzy srebrne krążki na 200, 800 i 1500 metrów kraulem. Jedyny brązowy medal dla MKP w Zimowych Mistrzostwach Polski w pływaniu na krótkim basenie zdobyła Katarzyna Rogowska, która była trzecia w wyścigu na 100 metrów stylem zmiennym.