Piłkarki nożne Olimpii Szczecin. Fot. Olimpia Szczecin/Archiwum
Piłkarki nożne Olimpii Szczecin odniosły pierwsze w tym sezonie ekstraligi zwycięstwo na własnym boisku. Drużyna grającej trenerki Natalii Niewolnej pokonała w sobotę zespół Sportowa Czwórka Radom 1:0.
Gola na wagę trzech punktów w starciu z beniaminkiem rozgrywek strzeliła w drugiej połowie meczu Weronika Szymaszek. W 83. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymała Natalia Niewolna.

Mimo gry w osłabionym składzie, szczecinianki utrzymały korzystny wynik i mogły cieszyć się z drugiej z rzędu wygranej w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.

Olimpijki po sobotnim sukcesie awansowały na siódme miejsce w tabeli. Za dwa tygodnie, w kolejnym meczu ekstraligi, piłkarki nożne Olimpii Szczecin zmierzą się na wyjeździe z mistrzem kraju - Medykiem Konin.