Piłkarki nożne Olimpii Szczecin. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarki nożne Olimpii zremisowały z AZS-em Biała Podlaska 1:1 w meczu ekstraligi kobiet, rozegranym w sobotę na stadionie przy ulicy Bandurskiego w Szczecinie.
Do przerwy drużyna grającej trenerki Natalii Niewolnej prowadziła 1:0. Akademiczki doprowadziły do remisu na 10 minut przed zakończeniem spotkania i mimo przewagi Olimpijek, mecz zakończył się wynikiem nierozstrzygniętym.

Zdobywczyni bramki dla Olimpii Patrycja Trzcińska przyznała, że liczyła na zwycięstwo i nie ma powodów do zadowolenia po sobotniej konfrontacji.

- W pierwszej połowie udało nam się prowadzić. W drugiej niestety wkradła się nerwowość. Wiedziałyśmy, że 1:0 to nie jest wynik, który by nas zadowalał, tym bardziej, że przeciwnik szybko może wyrównać - mówiła po meczu Trzcińska. - Stało się tak, a nie inaczej. W następnym meczu liczymy na trzy punkty.

8 października, w kolejnym meczu ekstraligi, piłkarki nożne Olimpii Szczecin zagrają na wyjeździe z AZS-em Kraków.