Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Siatkarki Chemika nie zawiodły kibiców i zdobyły komplet punktów w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Policzanki w środowym meczu pokonały na własnym parkiecie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 w setach do 21, 14 i 21.
To dwudzieste w tym sezonie zwycięstwo mistrzyń kraju, które prowadzą w ligowej tabeli. Kapitan Chemika Izabela Bełcik przyznała, że wygrana bez straty seta sprawiła wiele radości.

- Cieszymy się, że udało się w trzech setach, mimo że były ciężkie momenty. Popełniliśmy też za dużo błędów. Super, że nawet jak nas dochodziły rywalki, to nie poddałyśmy się i wyprowadziłyśmy akcje, które dały nam przewagę w końcówce - mówi Bełcik.

W następnym ligowym spotkaniu siatkarki Chemika Police 18 marca na wyjeździe zmierzą się z Developresem SkyRes Rzeszów.
Relacja Artura Dyczewskiego w Wiadomościach o godzinie 20.
Kapitan Chemika Izabela Bełcik przyznała, że wygrana bez straty seta sprawiła wiele radości.