Rozpoczęła się faza grupowa piłkarskiej Ligi Mistrzów. W najciekawszym "okiem" polskiego kibica wtorkowym meczu, w grupie G Dynamo Kijów z Tomaszem Kędziorą przegrało 0:2 (0:0) z turyńskim Juventusem z Wojciechem Szczęsnym.
W innym spotkaniu grupy G, Barcelona wygrała 5:1 (2:0) z węgierskim Ferencvarosem, w którym występuje kilku piłkarzy z przeszłością w polskiej ekstraklasie. Między innymi były gracz Pogoni Lasha Dvali.

W grupie E londyńska Chelsea zremisowała 0:0 z Sevillą, a francuskie Rennes zremisowało z rosyjskim Krasnodarem 1:1 (0:0).

W grupie F Lazio Rzym pokonało 3:1 (2:0) Borussię Dortmund z Łukaszem Piszczkiem (który grał do 65. minuty). Zaś Zenit St. Petersburg przegrał 1:2 (0:0) z belgijskim Clubem Brugge, a decydująca bramka dla gości padła w samej końcówce (trzeciej doliczonej minucie - 90+3.).

W grupie H hit - finalista Ligi Mistrzów z poprzedniego sezonu Paris Saint-Germain przegrało z Manchesterem United 1:2 (0:1). Z kolei RB Lipsk pokonało turecki Istanbul Basaksehir 2:0 (2:0).

Mecze grupy A, B, C i D - w środę wieczorem.
Dynamo Kijów z Tomaszem Kędziorą przegrało 0:2 (0:0) z turyńskim Juventusem z Wojciechem Szczęsnym. Rozstrzygnięcie komentuje były reprezentant Polski Paweł Golański.