Piłkarze Błękitnych odnieśli pierwsze w tym roku zwycięstwo w II lidze. Stargardzianie pokonali w piątek na wyjeździe Wigry Suwałki 1:0 w 21 kolejce rozgrywek.
Gola na wagę trzech punktów już w 5 minucie zdobył Mateusz Bochnak. Gospodarze od 57 minuty grali w osłabionym składzie, bo drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Rafał Grzelak.

Drużynę Błękitnych w piątkowym starciu prowadził drugi trener Jarosław Piskorz, ponieważ nowy szkoleniowiec Adam Topolski miał dziś drugie szczepienie przeciw COVID-19 i nie pojechał na mecz do Suwałk.

Po dzisiejszym sukcesie Błękitni zajmują 14 miejsce w tabeli. W kolejnym meczu 2 ligi piłkarze Błękitnych w środę w Stargardzie zmierzą się z Motorem Lublin.