Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Siatkarki klubu Grupa Azoty Chemik Police odniosły czternaste zwycięstwo w Tauron Lidze. Mistrzynie Polski pokonały we własnej hali Radomkę Radom 3:1.
Pierwszego seta policzanki wygrały do 23. Druga partia dla radomianek także do 23. Kolejne odsłony piątkowego starcia ekipa trenera Jacka Nawrockiego rozstrzygnęła na swoją korzyść do 18 oraz 16 i mecz zakończył się zasłużonym sukcesem Chemika.

Środkowa bloku polickiej drużyny Marta Pol, która udanie zastąpiła kontuzjowaną Agnieszkę Kąkolewską przyznała, że choć było trochę błędów grze, to jednak cieszy zdobycie kompletu punktów. - Popełniłyśmy dziś dużo błędów, ale najważniejsze, że wyszłyśmy z tego obronną ręką i zwycięstwo jest za trzy punkty - powiedziała Pol.

Po wygranej z Radomką siatkarki Chemika Police nadal zajmują drugie miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do lidera Developresu Rzeszów.
Relacja Artura Dyczewskiego w Wiadomościach o 20.
Środkowa bloku polickiej drużyny Marta Pol, która udanie zastąpiła kontuzjowaną Agnieszkę Kąkolewską przyznała, że choć było trochę błędów grze, to jednak cieszy zdobycie kompletu punktów.