Żaden z kibiców piłkarzy Świtu Szczecin nie trafił wyniku meczu z Jarotą Jarocin. Drużyna ze Skolwina nieoczekiwanie przegrała z walczącym o utrzymanie Jarotą 1:2 w 32 kolejce spotkań grupy 2 trzeciej ligi.
W klubowych mediach kibice typowali rezultat piątkowej konfrontacji. Uczestnicy konkursu stawiali na zwycięstwo podopiecznych trenera Andrzeja Tychowskiego i dlatego cenne nagrody, czyli pamiątkowe koszulki z meczu Pucharu Polski z Legią Warszawa pozostały w klubowej szafie.

Bramkarz Świtu Przemysław Matłoka przyznał, że o porażce z niżej notowanym rywalem zadecydował brak skuteczności. - Dominowaliśmy w całym meczu. Stworzyliśmy pięć stuprocentowych sytuacji w pierwszej połowie. Nie strzeliliśmy bramki. Rywal w sumie stworzył dwie sytuacje, po których zdobył dwie bramki i w drugiej połowie się już tylko bronił. Niestety dla nas skutecznie. Piłka była zaczarowana. To, co wpadało tydzień temu z Zawiszą Bydgoszcz, teraz nie chciało wpaść. Bijemy się w pierś, bo zawaliliśmy - powiedział Matłoka.

W kolejnym meczu trzeciej ligi piłkarze Świtu Szczecin za tydzień na wyjeździe zmierzą się z Sokołem Kleczew.
Bramkarz Świtu Przemysław Matłoka przyznał, że o porażce z niżej notowanym rywalem zadecydował brak skuteczności.