Piłkarze Świtu odpadli z Pucharu Polski. Szczecinianie w pierwszej rundzie przegrali w środę na wyjeździe z Wigrami Suwałki po dogrywce 1:3.
W regulaminowym czasie gry był remis 1:1. Prowadzenie dla trzecioligowca w 47 minucie uzyskał Kamil Zalewski. Wyrównującego gola dla Dumy Północy w 58 minucie strzelił Krzysztof Ropski. W dogrywce gospodarze zdobyli dwie bramki. W 105 minucie do siatki trafił Michał Ozga, natomiast rezultat pojedynku w 113 minucie ustalił Krzysztof Cudowski.

Z zachodniopomorskich drużyn w drugiej rundzie Pucharu Tysiąca Drużyn zagrają piłkarze Pogoni Szczecin i Kotwicy Kołobrzeg. Losowanie par drugiej rundy Pucharu Polski odbędzie się 30 września. Mecze tej fazy rozegrane zostaną w dniach od 29 do 31 października.