Ekipa trenera Arkadiusza Miłoszewskiego świetnie rozpoczęła pojedynek i po pierwszej kwarcie prowadziła 21:17. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Koszykarze Kinga nie sprawili niespodzianki w Lidze Mistrzów FIBA. Szczecinianie przegrali na wyjeździe z triumfatorem poprzedniej edycji tych rozgrywek zespołem Unicaja Malaga 60:83.
Ekipa trenera Arkadiusza Miłoszewskiego świetnie rozpoczęła pojedynek i po pierwszej kwarcie prowadziła 21:17. Kolejne odsłony należały już jednak do hiszpańskiej drużyny, która panowała na parkiecie i odniosła zasłużone zwycięstwo.

Najskuteczniejszym graczem Wilków Morskich był Amerykanin Tony Meier, który zdobył 15 punktów. W zespole wicemistrza kraju nie grał w Maladze z powodu kontuzji reprezentant Polski Przemysław Żołnierewicz.

Wilki Morskie, po dwóch porażkach, zajmują ostatnie miejsce w tabeli grupy B. W kolejnym meczu Ligi Mistrzów FIBA koszykarze Kinga 22 października w Szczecinie zmierzą się z belgijskim zespołem Filou Oostende.