Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police SA także w nowym sezonie wspierać będzie szczeciński klub. Obie strony podpisały kolejną umowę partnerską dotyczącą zakupu pakietu usług promocyjnych.
Tak jak w poprzednich sezonach w ekstraklasie, na strojach piłkarzy grających w rozgrywkach o mistrzostwo Polski będzie widniało logo Grupy Azoty Zakładów Chemicznych Police SA. Pojawi się także na tablicach reklamowych zainstalowanych na stadionie przy Twardowskiego. Treści promocyjne partnera Pogoni kibice portowców przeczytają także na bandach LED podczas ligowych spotkań oraz na telebimie.

Nadal także trwają rozmowy obu stron dotyczące zakupu przez Grupę Azoty pakietu większościowego akcji szczecińskiego klubu.