Młodzi piłkarze Pogoni Szczecin kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. W czwartej kolejce rozgrywek szczecinianie pokonali mistrzów Polski piłkarzy Akademii Lecha Poznań 2:1.
Jak donosi twitter Akademii Pogoni, oba zespoły stworzyły w sobotę przy Twardowskiego kapitalne widowisko. Pogoń wygrała dzięki trafieniom Jana Sierackiego i Krystiana Rybickiego.

Młodzi Portowcy prowadzili do przerwy 1:0, ale w 48 minucie stracili pierwszego gola w sezonie. Udało się jednak w 80 minucie wyrwać zwycięstwo. Pogoń wciąż jest liderem rozgrywek.

Ich starszym kolegom grającym w Lotto Ekstraklasie musimy życzyć powtórzenia tego wyniku w meczu z Lechią Gdańsk, który rozpocznie się o 18 na stadionie Floriana Krygiera. Będziemy go relacjonować na antenie Radia Szczecin. Sebastian Roszkowski będzie się łączył z Bartłomiejem Czetowiczem.