Pogoń Szczecin przegrała w sobotni wieczór w Warszawie z liderem rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy - Legią 1:3. Fot. T-Mobile Ekstraklasa/x-news
Na prowadzenie Portowców wyprowadził... obrońca Legii. Jakub Wawrzyniak zmienił w 4 minucie lot piłki po strzale Wojciecha Lisowskiego i zaskoczył swojego bramkarza. Potem jednak gole padały już tylko dla Legii.

Najpierw "samobójem" Legii odwzajemnił się Wojciech Golla. W 13 minucie zaskoczył Janukiewicza, potem bramki strzelali: Jakub Rzeźniczak w 43 i Władimer Dwaliszwili w 63 minucie.

Sędzia Krzysztof Jakubik w 41 minucie odesłał na trybuny trenera Pogoni Dariusza Wdowczyka.

Kolejny mecz Pogoń zagra w piątek w Szczecinie z Zawiszą. W składzie zabraknie trzech podstawowych pomocników, w tym dwóch Japończyków, którzy stanowią o sile szczecińskiego zespołu. Wszyscy zobaczyli dziś kolejne żółte kartki.

Wyjściowe składy:

Legia: Dusan Kuciak, Bartosz Bereszyński, Jakub Rzeźniczak, Dossa Junior, Jakub Wawrzyniak, Tomasz Jodłowiec, Ivica Vrdoljak, Michał Kucharczyk, Miroslav Radović, Tomasz Brzyski, Władimer Dwaliszwili

Pogoń: Radosław Janukiewicz, Wojciech Lisowski, Wojciech Golla, Hernani, Mateusz Lewandowski, Adam Frączczak, Maksymilian Rogalski, Takafumi Akahoshi, Bartosz Ława, Takuya Murayama, Marcin Robak

Relacja z meczu.

Pogoń Szczecin przegrała w sobotni wieczór w Warszawie z liderem rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy - Legią 1:3. Materiał: T-Mobile Ekstraklasa/x-news