Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Zakończył się mecz między beniaminkiem ekstraklasy Termaliką Bruk-Bet Nieciecza a Pogonią Szczecin. Po bezbramkowej pierwszej połowie, w drugiej padły dwa gole i spotkanie zakończyło się remisem 1:1.
Po pierwszej połowie, w której lepszym zespołem była Termalica, niepokonana do tej pory w lidze Duma Pomorza wzięła się do gry. Efektem była bramka zdobyta w 66 minucie spotkania. Strzelił ją głową Adam Frączczak po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Rafała Murawskiego.

Termalika Bruk-Bet Nieciecza po zamieszaniu w polu karnym Portowców wyrównała w 82 minucie meczu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najlepiej w sytuacji odnalazł się Martin Juhar, który strzelił do bramki z kilku metrów. Bramkarz Pogoni był bez szans.

W 89 minucie świetnie zapowiadającą się kontrę Pogoni zmarnował Przybecki, który źle podał do Zwolińskiego. Gdyby piłki nie wybili obrońcy, napastnik Portowców byłby w sytuacji sam na sam z bramkarzem Termaliki.

To szósty remis Pogoni w tym sezonie. Po dziewięciu kolejkach Portowcy mają na koncie 15 punktów i znajdują się na drugim miejscu tabeli ekstraklasy.

W kolejnym pojedynku piłkarze Pogoni 28 września zmierzą się w Szczecinie z Jagiellonią Białystok.