Szczecinianie w pierwszym finałowym meczu o Mistrzostwo Polski Juniorów Starszych pokonali Legię Warszawa 2:0. Fot. Wiola, http://pogonszczecin.pl
Piłkarze Pogoni są bliscy gry w Młodzieżowej Lidze Mistrzów. W niedzielę w pierwszym finałowym meczu o Mistrzostwo Polski Juniorów Starszych szczecinianie pokonali Legię Warszawa 2:0.
Do przerwy, po bramce Michała Walskiego w 17. minucie, Portowcy prowadzili 1:0. Drugiego gola dla ekipy trenera Pawła Crettiego strzelił w 66. minucie Gracjan Jaroch.

Rewanżowe spotkanie w finale Centralnej Ligi Juniorów Starszych Pogoni z Legią odbędzie się w środę w Szczecinie. Zdobywca złotego medalu uzyska prawo gry w piłkarskiej Młodzieżowej Lidze Mistrzów.