Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Kibice Portowców od ponad trzech miesięcy czekają na zwycięstwo. Znów się nie udało, bo piłkarze Pogoni Szczecin zremisowali z Piastem Gliwice 2:2.
Po meczu został niedosyt - tak mówi pomocnik Pogoni Jakub Piotrowski. Zwraca uwagę, że Pogoń przerwała passę pięciu porażek z rzędu, ale wciąż - i to już od ponad trzech miesięcy - nie umie wygrać.

- Nie jesteśmy zadowoleni do końca z tego wyniku. Wyszliśmy na prowadzenie 2:1 i myślę, że Piast wykorzystał te stałe fragmenty. Przy takiej pogodzie i murawie wiedzieliśmy, że będą ważne. Strzeliliśmy bramki z akcji a Piast ze stałych fragmentów - mówił Piotrowski.

Na pytanie, czy Pogoń spadnie z ligi, pomocnik Pogoni zdecydowanie mówi: - Nie.

Portowcy zajmują ostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy, a najbliższy mecz rozegrają w piątek w Białymstoku z Jagiellonią.

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2 (1:1)

0:1 Joel Valencia 3'
1:1 Adam Fraczczak 18'
2:1 Spas Delev 65'
2:2 Martin Bukata 82'

Pogoń Szczecin: 1. Łukasz Załuska - 24. David Niepsuj, 23. Jarosław Fojut, 25. Lasha Dvali, 77. Ricardo Nunes, 4. Jakub Piotrowski, 6. Rafał Murawski, 10. Dawid Kort, 9. Adam Frączczak, 11. Spas Delev - 93. Łukasz Zwoliński

Ławka rezerwowych: 33. Adrian Henger, 15. Hubert Matynia, 21. Sebastian Rudol, 71. Dariusz Formella, 7. Adam Gyurcso, 20. Tomasz Hołota, 29. Marcin Listkowski

Po meczu został niedosyt - tak mówi pomocnik Pogoni Jakub Piotrowski.