Piłkarze Pogoni odnieśli drugie zwycięstwo w sparingowym meczu rozegranym podczas zgrupowania w Turcji. Szczecinianie w drugim dzisiejszym kontrolnym spotkaniu pokonali rumuński zespół FC Voluntari 3:2.
Do przerwy Portowcy po bramce Łukasza Zwolińskiego z rzutu karnego prowadzili 1:0. Na początku drugiej połowy Marcin Listkowski zdobył gola i ekipa trenera Kosty Runjaića prowadziła już 2:0. Piłkarze Voluntari zdołali jednak doprowadzić do remisu.

Końcowy rezultat ustalił w 86 minucie Łukasz Zwoliński, który głową strzelił swojego drugiego gola i zapewnił wygraną w sobotnim spotkaniu. We wcześniejszym sparingowym meczu Pogoń pokonała w Belek albańską drużynę Flamurtari 2:1.

W kolejnym pojedynku kontrolnym szczecinianie we wtorek zmierzą się z austriacką drużyną SC Altach.