Piłkarze Pogoni zdobyli punkt starciu z ostatnią drużyną w tabeli ekstraklasy. Szczecinianie zremisowali na wyjeździe z ŁKS-em Łódź 0:0 w 23. kolejce rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Najlepszą okazję na zdobycie zwycięskiego gola dla portowców zmarnował w doliczonym czasie gry Zvonimir Kożulj, który nie wykorzystał rzutu karnego posyłając piłkę nad poprzeczką.

Dla zespołu trenera Kosty Runjaića to trzeci w tym roku ligowy mecz bez porażki i drugi z rzędu zakończony bezbramkowym remisem. Duma Pomorza po piątkowym spotkaniu w Łodzi nadal zajmuje trzecie miejsce w tabeli, ze stratą dwóch punktów do prowadzącej Legii Warszawa i drugiej Cracovii Kraków.

W kolejnym meczu ekstraklasy piłkarze Pogoni Szczecin 29 lutego na Górnym Śląsku zagrają z Górnikiem Zabrze.

ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin 0:0

Pogoń Szczecin: 1. Dante Stipica - 22. David Stec, 13. Konstantinos Triantafyllopoulos, 23. Benedikt Zech, 77. Ricardo Nunes - 10. Srdan Spiridonović, 8. Damian Dąbrowski, 28. Tomas Podstawski, 27. Sebastian Kowalczyk (C), 25. Paweł Cibicki - 7. Michalis Manias.

ŁKS Łódź: 1. Arkadiusz Malarz - 21. Jan Grzesik, 17. Carlos Gracia, 5. Maciej Dąbrowski, 92. Tadej Vidmajer - 19. Michał Trąbka, 10. Antonio Dominguez, 42. Dragoljub Srnic, 6. Patryk Wolski, 16. Adam Ratajczyk - 9. Samuel Corral