Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Piłkarze Pogoni zremisowali w Krakowie z Cracovią 1:1 w sobotnim meczu 25. kolejki ekstraklasy.
Bramkę dla Pogoni strzelił Sebastian Kowalczyk w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Wyrównał Rivaldinho w piątej minucie doliczonego czasu gry.

Pogoń Szczecin: 1. Dante Stipica – 2. Jakub Bartkowski, 55. Igor Łasicki, 13. Kostas Triantafyllopoulos, 97. Luis Mata – 8. Damian Dąbrowski, 99. Mateusz Łęgowski (od 90' Piotr Parzyszek), 7. Rafał Kurzawa (od 90' Mariusz Fornalczyk), 14. Kamil Drygas (od 67' Vahan Bichakhchyan), 11. Kamil Grosicki (od 67' Jean Carlos Silva) – 10. Luka Zahović (od 80' Sebastian Kowalczyk).

Cracovia: 23. Karol Niemczycki – 2. Cornel Rapa, 88. Matej Rodin, 5. Virgil Ghita - 33. Kamil Pestka, 4. Sergiu Hanca, 8. Mathias Hebo, 20. Karol Knab – 80. Jewhen Konoplanka, 38. Jakub Myszor, 10. Pelle van Amersfoort.

Pogoń na razie z przewagą dwóch punktów prowadzi w tabeli piłkarskiej ekstraklasy. Drugi w tabeli Raków Częstochowa zagra ze Stalą Mielec w poniedziałek, a trzeci poznański Lech gra w niedzielę w Krakowie z Wisłą.

Relacja Artura Dyczewskiego w Wiadomościach o 22.