Wielki powrót do Pogoni. Monika Koprowska została nową piłkarką ręczną szczecińskiej siódemki. 29-letnia zawodniczka podpisała roczny kontrakt z SPR Pogonią.
Rozgrywająca wraca do Szczecina po pięciu latach nieobecności. Monika Koprowska latem 2014 roku została szczypiornistką Pogoni Baltica Szczecin. W granatowo-bordowych barwach rozegrała przez cztery lata 120 spotkań o Mistrzostwo Polski, w których zdobyła 205 bramek. Z portową drużyną zdobyła dwa medale w ligowych rozgrywkach: srebrny i brązowy. Grała także dwukrotnie w przegranych finałowych meczach Pucharu Polski oraz w finale Pucharu Challenge. W sumie w Pogoni Baltica Szczecin w Superlidze oraz w Pucharze Polski i europejskich pucharach Monika Koprowska wystąpiła w 147 meczach.

Po czteroletnim pobycie w Szczecinie trafiła do Energii AZS-u Koszalin, a następnie do kolejnego klubu z Superligi KPR-u Kobierzyce. Ostatnie dwa sezony Monika Koprowska spędziła w drugoligowym UKS-ie Morski Sianów.

Leworęczna rozgrywająca w nowym sezonie będzie jedną z liderek SPR Pogoni Szczecin w rozpoczynających się 23. września rozgrywek Ligi Centralnej.