Piłkarze Pogoni Szczecin zdobyli brązowy medal Mistrzostw Polski juniorów starszych. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Pogoni Szczecin zdobyli brązowy medal Mistrzostw Polski juniorów starszych.
Podopieczni trenera Kazimierza Bieli w ostatnim meczu finałowego turnieju w Gdyni zremisowali z miejscową Arką 1:1. Wcześniej młodzi portowcy przegrali z Lechem Poznań 2:5 i pokonali Zagłębie Lubin 3:0.

Mistrzem Polski zostali juniorzy starsi Arki Gdynia, którzy w finałowym turnieju zdobyli 7 punktów. Drugie miejsce zajął Lech Poznań z sześcioma punktami na koncie. Piłkarze Pogoni zgromadzili 4 punkty i zajęli trzecie miejsce.