Frączczak strzela pierwszą bramkę dla Pogoni. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Pogoń Szczecin wygrała z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:0 w ostatnim tegorocznym meczu w piłkarskiej ekstraklasie przy Twardowskiego.
Gole zdobyli Adam Frączczak w 39 minucie i Adrian Budka w 70 minucie. Za tydzień Portowcy zagrają jeszcze w Warszawie z Polonią.

Wyjściowe składy:

Pogoń: Dusan Pernis, Peter Hricko, Maciej Dąbrowski, Emil Noll, Przemysław Pietruszka, Adrian Budka, Maksymilian Rogalski, Takafumi Akahoshi, Edi Andradina, Mateusz Lewandowski, Adam Frączczak.

Podbeskidzie: Richard Zajac, Sławomir Cienciała, Michal Piter-Bucko, Dariusz Pietrasiak, Marek Sokołowski, Ireneusz Jeleń, Matej Nather, Dariusz Łatka, Sebastian Ziajka, Kamil Adamek, Robert Demjan.