Piłkarze Pogoni Szczecin zakończyli rundę jesienną ekstraklasy. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Porażka na zakończenie rundy jesiennej ekstraklasy. Pogoń poległa w stolicy.
Piłkarze Pogoni Szczecin przegrali w poniedziałek na wyjeździe z Polonią Warszawa 0:2 w ostatnim w tym roku meczu o mistrzostwo Polski.

Do przerwy był remis 0:0, ale tuż po rozpoczęciu drugiej części pojedynku samobójczego gola strzelił obrońca portowej drużyny Maciej Dąbrowski. W 59 minucie drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Gruzin Dwaliszwili.

Podopieczni trenera Artura Skowronka po czterech meczach bez porażki i straty gola zeszli z boiska pokonani.

Pogoń jesienią zdobyła 21 punktów i w tabeli piłkarskiej ekstraklasy zajmuje 8 miejsce.