Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Po dwóch meczach wyjazdowych, Portowcy grają dziś na własnym boisku z Piastem Gliwice. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Piłkarze Pogoni przegrali 0:2 z Piastem Gliwice na inaugurację rundy wiosennej w Szczecinie.
Po dwóch meczach wyjazdowych, w których Portowcy zdobyli jeden punkt, w niedzielę szczecinianie musieli uznać wyższość drugiego beniaminka. Gole dla gości zdobył Tomas Docekal w 41 i 62 minucie. W 48 minucie rzutu karnego nie wykorzystał dla Pogoni Edi Andradina.

Składy wyjściowe obu drużyn:

Pogoń: Dusan Pernis, Przemysław Pietruszka, Emil Noll, Maciej Dąbrowski, Peter Hricko
Mateusz Lewandowski, Maksymilian Rogalski, Takafumi Akahoshi, Edi Andradina, Takuya Murayama, Donald Djousse .

Piast: Dariusz Trela, Damian Zbozień, Łukasz Krzycki, Jan Polak, Adrian Klepczyński, Pavol Cicman, Radosław Murawski, Mateusz Matras, Ruben Jurado, Tomasz Podgórski, Tomas Docekal.