Piłkarki ręczne Pogoni Baltica porażką zakończyły tegoroczne występy w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Szczecinianki na zakończenie pierwszej rundy Superligi przegrały w środę na wyjeździe ze Startem Elbląg 23:24, choć do przerwy prowadziły 12:10. Po przegranej w Elblągu szczypiornistki Pogoni Baltica spadły na szóste miejsce w tabeli rozgrywek.

W Superlidze będzie teraz przerwa spowodowana przygotowaniami i udziałem polskiej reprezentacji w Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej kobiet, które 6 grudnia rozpoczną się w Chorwacji i na Węgrzech. Do ligowych rozgrywek szczecinianki powrócą na początku stycznia 2015 roku.

W niedzielę Pogoń Baltica rozegra jeszcze w Helsinkach rewanżowy mecz z HIFK w trzeciej rundzie Challenge Cup. Pierwsze spotkanie nasz zespół wygrał w minioną sobotę w hali Arena Szczecin 40:21.