Siatkarki Chemika Police nadal niepokonane w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Siatkarki Chemika Police nadal niepokonane w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Beniaminek Orlen Ligi w trzecim meczu odniósł trzecie zwycięstwo bez straty seta.
Policzanki na wyjeździe wygrały w niedzielę ze zdobywcą Pucharu i Superpucharu Polski - Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza 3:0, w setach do 20, 13 i 16.

Drużyna trenera Mariusza Wiktorowicza zajmuje 2. miejsce w tabeli i ma tyle samo punktów, co lider - Impel Wrocław.

W najbliższą sobotę - w kolejnym ligowym pojedynku - siatkarki Chemika zmierzą się w Policach z Budowlanymi Łódź.