Po sukcesie w Policach bez straty seta ekipa trenera Marka Mierzwińskiego po raz drugi pokonała beniaminka rozgrywek w poniedziałkowy wieczór w Opolu 3:0 w setach do 25,13 i 8. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Siatkarki klubu Grupa Azoty Chemik Police awansowały do półfinału play-off Tauron Ligi. Mistrzynie Polski w ćwierćfinale play-off w rywalizacji do dwóch zwycięstw pokonały UNI Opole 2:0.
Pierwszy mecz, na własnym parkiecie, policzanki również wygrały 3:0. Po sukcesie w Policach bez straty seta ekipa trenera Marka Mierzwińskiego po raz drugi pokonała beniaminka rozgrywek w poniedziałkowy wieczór w Opolu 3:0 w setach do 25,13 i 8.

MVP spotkania została atakująca Chemika Serbka Jovana Brakocević-Canzian, która zdobyła 18 punktów. W półfinale play-off siatkarki Chemika Police zmierzą się ze zwycięzcą czwartkowego meczu Legionovii Legionowo z Grotem Budowlanymi Łódź.