Halowi piłkarze Pogoni 04 Szczecin przegrali na wyjeździe z Red Dragons Pniewy 1:2. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Halowi piłkarze Pogoni 04 Szczecin przegrali na wyjeździe z Red Dragons Pniewy 1:2 w ostatnim meczu ósmej kolejki rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Beniaminek ekstraklasy futsalu do przerwy prowadził 2:0. Honorowego gola dla wicemistrza kraju na trzy minuty przed zakończeniem poniedziałkowego pojedynku zdobył Michał Kubik. Po porażce w Pniewach drużyna grającego trenera Michała Żebrowskiego zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli.

W kolejnym meczu ekstraklasy futsalu Pogoń 04 w piątek w Szczecinie spotka się z Clearexem Chorzów.