Szczecinianie po sześciu meczach bez porażki zeszli z parkietu pokonani w ekstraklasie futsalu. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Przerwana seria halowych piłkarzy Pogoni 04 w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Szczecinianie po sześciu meczach bez porażki zeszli z parkietu pokonani w ekstraklasie futsalu.
Zero-czwórka przegrała w niedzielę na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek zespołem Nbit Gliwice 2:7 choć do przerwy prowadziła 1:0. To także po trzech zwycięstwach pierwsza w tym sezonie porażka na Górnym Śląsku ekipy trenera Łukasza Żebrowskiego.

Po niedzielnej klęsce Portowcy spadli na trzecie miejsce w tabeli. W kolejnym meczu ekstraklasy futsalu Pogoń 04 za dwa tygodnie w Szczecinie zagra z Euromasterem Chrobrym Głogów.