Koszykarze Spójni Stargard Szczeciński wygrali u siebie w sobotę z Astorią Bydgoszcz 67:49. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Koszykarze Spójni Stargard Szczeciński wygrali u siebie w sobotę z Astorią Bydgoszcz 67:49.
To druga wygrana stargardzian, po wyjazdowym zwycięstwie na inaugurację rozgrywek o mistrzostwo I ligi z GKS-em Tychy.

Do wygranej stargardzian poprowadził Jerzy Koszuta zdobywając 15 punktów. Najskuteczniejszy zawodnik Spójni był zaskoczony swoim dorobkiem punktowym w dzisiejszym pojedynku. - Pierwsza połowa słaba w ataku, w obronie starałem się wykonywać założenia. W drugiej połowie stres opadł. To ważna wygrana, dlatego bardzo się cieszę - powiedział Koszuta.

W kolejnym ligowym spotkaniu koszykarze Spójni zagrają za tydzień w stolicy Wielkopolski z AZS-em Poznań.
Relacja Artura Dyczewskiego w Wiadomościach o 19.
Najskuteczniejszy zawodnik Spójni był zaskoczony swoim dorobkiem punktowym w dzisiejszym pojedynku.