Krzysztof Koziorowicz, trener koszykarzy Spójni Stargard. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
W ósmym ligowym meczu Spójnia odniosła ósme zwycięstwo. Drużyna trenera Krzysztofa Koziorowicza pokonała w niedzielę na wyjeździe SKK Siedlce 75:74.
O wygranej zadecydowała pierwsza kwarta wygrana przez biało-bordowych 28:18. Trzy kolejne kwarty stargardzianie przegrywali, ale pojedynek zakończył się ich zwycięstwem. Najskuteczniejszym graczem Spójni był Hubert Pabian, który w niedzielnym starciu zdobył 17 punktów w tym ostatnie dwa na wagę zwycięstwa na 11 sekund przed końcową syreną.

Spójnia w tabeli I ligi zajmuje 2. miejsce, bo komplet zwycięstw maja także koszykarze Sokoła Łańcut. 10. jest Kotwica Kołobrzeg, która w sobotę przegrała w Inowrocławiu z Notecią 54:75.