Koszykarze AZS-u Radex przerwali serię porażek w I lidze. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Koszykarze Spójni Stargard Szczeciński odnieśli cenne zwycięstwo w I lidze.
Podopieczni trenera Ireneusza Purwinieckiego w 21 kolejce rozgrywek wygrali na wyjeździe z MKS-em Dąbrowa Górnicza 72:70. Do niespodziewanego sukcesu z wyżej notowanym rywalem stargardzką drużynę poprowadził Hubert Pabian, który zdobył 18 punktów. Po zwycięstwie w Dąbrowie Górniczej koszykarze Spójni zachowali szansę na awans do fazy play-off rozgrywek o mistrzostwo I ligi.

Koszykarze AZS-u Radex przerwali serię porażek w I lidze. Szczecinianie w 21 kolejce pokonali na wyjeździe UMKS Kielce 84:66. Najskuteczniejszym zawodnikiem w drużynie trenera Zbigniewa Majcherka był Karol Pytyś, który w wygranym meczu zdobył 25 punktów i miał 6 zbiórek.