Koszykarki drużyny King Wilki Morskie Szczecin nadal bez zwycięstwa w drugim etapie rozgrywek o mistrzostwo Polski. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Koszykarki drużyny King Wilki Morskie Szczecin nadal bez zwycięstwa w drugim etapie rozgrywek o mistrzostwo Polski. Beniaminek Basket Ligi Kobiet przegrał w sobotę we własnej hali z Artego Bydgoszcz 40:69.
Po dwudziestu minutach gry zawodniczki trenera Krzysztofa Koziorowicza przegrywały 27:33 i wynik pojedynku był sprawą otwartą. Niestety w drugiej części na parkiecie wyraźnie dominowały już bydgoszczanki, które zdobyły cenne dwa punkty.

Agnieszka Kaczmarczyk, reprezentantka Polski występująca w Wilczycach przyznała, że w ekstraklasie nie wypada grać tak słabo, jak uczyniły to szczecinianki po przerwie.

Po tej porażce koszykarki drużyny King Wilki Morskie straciły już szanse na awans do fazy play-off i grę o medale. Szczecinianki zajmują obecnie szóste miejsce w tabeli i wszystko wskazuje, że na tej pozycji zakończą debiutancki sezon w Basket Lidze Kobiet.