Do przerwy ekipa trenera Marka Łukomskiego prowadziła 40:35. Niestety słaba postawa w trzeciej kwarcie przegranej aż 7:22 zadecydowała o końcowym wyniku. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Koszykarze drużyny King Wilki Morskie nie wygrali turnieju Kasztelan Basket Cup we Włocławku.
Szczecinianie w finałowym meczu przegrali z Anwilem Włocławek 64:73. Do przerwy ekipa trenera Marka Łukomskiego prowadziła 40:35. Niestety słaba postawa w trzeciej kwarcie przegranej aż 7:22 zadecydowała o końcowym wyniku. Wilki Morskie zdołały jeszcze rozstrzygnąć na swoją korzyść ostatnią kwartę, ale trofeum pozostało w rękach gospodarzy turnieju.

Na podium turnieju Kasztelan Basket Cup stanęli także koszykarze Energii Czarnych Słupsk, którzy w meczu o trzecie miejsce pokonali Stal Ostrów Wielkopolski 79:74.