Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Koszykarze Kinga awansowali do półfinału Mistrzostw Polski. Szczecinianie pokonali Anwil Włocławek 81:67, w piątym ćwierćfinałowym meczu play-off Energa Basket Ligi.
Wilki Morskie rywalizację do trzech zwycięstw wygrały 3:2 i będą walczyć o medale mistrzostw kraju.

Trener koszykarzy Kinga Arkadiusz Miłoszewski przyznał, że o sukcesie jego podopiecznych w środowym spotkaniu zadecydowała głównie znakomita gra w obronie, bo Anwil do przerwy zdobył zaledwie 19 punktów.

W półfinale play-off Mistrzostw Polski, rywalem koszykarzy Kinga będzie Stal Ostrów Wielkopolski. Pierwsze półfinałowe spotkanie Wilków Morskich odbędzie się w sobotę w hali Netto Arena w Szczecinie.
Relacja Artura Dyczewskiego w Wiadomościach o 22.