2012-10-15, godz. 09:03
Gróbarczyk: Trudno wierzyć w obietnice premiera [WIDEO]
Trudno wierzyć w kolejne obietnice premiera i zapowiedzi wielkich inwestycji - mówi europoseł PiS.
» więcej
2012-10-12, godz. 09:00
Politolog: Tak zachowują się politycy w chwilach kryzysu
Tusk poprosi o wotum zaufania dla swojego rządu, bo czuje się niepewnie - uważa dr Maciej Drzonek. Politolog Uniwersytetu Szczecińskiego tłumaczył w "Rozmowach pod krawatem", że tak zachowują się politycy w chwilach kryzysu.
» więcej
2012-10-11, godz. 09:04
Posłanka o Brudzińskim: Udawanie oburzenia nic nie wnosi
Joachim Brudziński krzyczy i wrzeszczy, udając oburzenie budową dyskontu na terenie byłej Stoczni Szczecińskiej - tak posłanka PO, Renata Zaremba, skomentowała w "Rozmowach pod krawatem" wypowiedź posła Prawa i Sprawiedliwości.
» więcej
2012-10-10, godz. 08:50
Proksa krytycznie o skróceniu urlopu nauczycielom [WIDEO]
Ministerstwo Edukacji Narodowej chce skrócenia urlopu nauczycieli do 47 dni. Bardzo sceptycznie na ten temat wypowiadał dzisiejszy gość "Rozmów pod krawatem" Ryszard Proksa, szef oświatowej Solidarności.
» więcej
2012-10-09, godz. 10:22
PiS przed PO: "To cena trudnych reform" [WIDEO]
Malejące poparcie dla Platformy Obywatelskiej nie jest zaskoczeniem - tak wyniki ostatniego sondażu skomentował w "Rozmowach pod krawatem" poseł PO, Arkadiusz Litwiński.
» więcej