Dehumanizacja świata i pęd ku "cywilizacji śmierci" - polityk Konfederacji "nie ma nadziei", że uda się uratować Polaka, którego decyzją sądu i części rodziny odłączono w Wielkiej Brytanii od aparatury podtrzymującej życie.
Marcin Bedka, polityk Konfederacji z naszego regionu, zwraca uwagę, że "tylnymi drzwiami" wprowadza się na świecie "cywilizację śmierci".
- Kwestia eutanazji to pokazuje. To jest wprowadzane bocznymi drogami, ale cały czas jest wprowadzane. Tam, gdzie nie ma wiary i religii, tam pojawiają się właśnie takie wynalazki. Tak uśmiercono całe pokolenia. Na różne sposoby uśmiercano pokolenia w tych krajach, gdzie nie było religii. Teraz mamy dokładnie to samo, tylko nie weszło to tak jak kiedyś to widzieliśmy, bo weszło to siłą, a teraz zmieniono strategię - mówił Bedka.
W opinii lekarzy szpitalnych z Wielkiej Brytanii, Polak doznał poważnych i trwałych uszkodzeń mózgu. Na jego odłączenie od pokarmu i wody zgodziła się żona i dzieci, przeciw jest matka i dwie siostry.
- Kwestia eutanazji to pokazuje. To jest wprowadzane bocznymi drogami, ale cały czas jest wprowadzane. Tam, gdzie nie ma wiary i religii, tam pojawiają się właśnie takie wynalazki. Tak uśmiercono całe pokolenia. Na różne sposoby uśmiercano pokolenia w tych krajach, gdzie nie było religii. Teraz mamy dokładnie to samo, tylko nie weszło to tak jak kiedyś to widzieliśmy, bo weszło to siłą, a teraz zmieniono strategię - mówił Bedka.
W opinii lekarzy szpitalnych z Wielkiej Brytanii, Polak doznał poważnych i trwałych uszkodzeń mózgu. Na jego odłączenie od pokarmu i wody zgodziła się żona i dzieci, przeciw jest matka i dwie siostry.
Dodaj komentarz 7 komentarzy
Wolnościowiec mówiący innym jak mają żyć. Ot, konfederacja w pigułce.
Dżizes! Jakież głupoty gość opowiada :)) Duby smalone i inne farmazony!
A ponoć wykształcony.
Jakby nie wiedział, ze "cywilizacje śmierci", to cywilizacje zbudowane właśnie na religiach. Religiach, które życie doczesne podporządkowują życiu-po-życiu! A więc po ŚMIERCI. Gdy to się trafia na to przysłowiowe łono Abrahama albo robi hop! w ramach reinkarnacji.
Czemu więc (ponoć) wierzący tak się bronią przed pójściem do pana boga swego??? Czyżby nie dowierzali? :)))
Czemu ze śmierci robią coś złego, okropnego? Przecież to wrota do nieba i do (jeśli wierzyć religiom) lepszego życia.
Sama zaś eutanazja to „dobra śmierć” – powodowane współczuciem bezbolesne pozbawienie życia osoby nieuleczalnie chorej i cierpiącej, na żądanie jej lub jej najbliższej rodziny. Czyli - ulżenie cierpieniu. Gdyż NIELUDZKIM BARBARZYŃSTWEM jest skazywanie kogokolwiek na beznadziejne cierpienia.
Jedyne cywilizacje laickie mogą być cywilizacjami życia. Bo koncentrują się na jedynie doczesnym życiu jednostki. Sęk w tym, że to głównie komunistyczne ustroje, a ciężko o komunizmie powiedzieć "cywilizacja" :))
Nawet faszyści mieli swoją religię (Gott mit Uns!)
Omawiana sytuacja nie tylko pokazuje, czym grozi odejście od wiary i religii, ale także, że najbliższa rodzina to więzy krwi.
Na całe szczęście dla świata i dla siebie nie ty o tym decydujesz Janie Nowak
Co za brednie. ile to wojen na świecie było z Bogiem na ustach? Pierwsze z brzegu - Krzyżaków pan pamięta? A inkwizycje i palenie na stosach? A Mieszko I czemu musiał przyjąć chrzest i zrobić z nas kraj katolicki? Serio w tym jest rzecz?
A ci bogobojnie to ile ludzi i plemion wymordowali w Ameryce Południowej? I ci sami bogobojni ile lat wyżynali się z Indianami w drugiej Ameryce? I tylko nie mówcie, że myśmy się bronili! To Europa była tam gościem nie na odwrót
@Stetinensis - jeszcze raz Cie zaklinam, zrób coś z sobą.....
Zobacz także
2018-11-22, godz. 10:50
Czesław Hoc: ma wygrać województwo zachodniopomorskie
Nie chciał mówić o ewentualnej koalicji w sejmiku województwa, ale stwierdził, że najważniejsze jest dobro Pomorza Zachodniego. Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Czesław Hoc był gościem porannej "Rozmowy pod krawatem".
» więcej
2018-11-22, godz. 09:31
"Państwo zdaje egzamin w ekstremalnych warunkach"
Państwo polskie działa dobrze, widać to m.in. w tym, co wydarzyło się po ujawnieniu afery KNF - mówił w "Rozmowie pod Krawatem" europoseł Prawa i Sprawiedliwości Czesław Hoc.
» więcej
2018-11-21, godz. 12:56
Zwiększone finansowanie SOR-u w Zdrojach
Szpitalny Oddział Ratunkowy w Zdrojach się sprawdza i jest potrzebny pacjentom - mówił w "Rozmowie pod krawatem" Łukasz Tyszler.
» więcej
2018-11-21, godz. 11:03
Jak hartowała się koalicja, czyli Łukasz Tyszler w "Rozmowie pod krawatem"
Radny PO o możliwych koalicjach z Bezpartyjnymi Piotra Krzystka w radzie miasta i sejmiku: - Jesteśmy na dobrej drodze do porozumienia - mówił Tyszler.
» więcej
2018-11-21, godz. 09:33
"Wyleniałe ryje". Tyszler: Nie mam pretensji
Za "wyleniałe ryje" pretensji do partyjnego kolegi nie ma i przekonuje, że rozmowa o rozbudowie Galaxy między biznesmenem a szefem szczecińskiej PO nie miała znaczenia - tak mówił w środę w "Rozmowach pod krawatem" radny PO Łukasz…
» więcej
2018-11-20, godz. 11:07
Kalinowski: koalicja z PiS? Tylko na poziomie przebudowy chodnika!
Polityk PSL o koalicji z PiS w samorządach: "Na poziomie sejmików jest to wykluczone, bo PiS to partia antysamorządowa". Co jednocześnie nie przeszkadza ludowcom zawiązywać koalicji z PiS na przykład na poziomie powiatów.
» więcej
2018-11-20, godz. 09:25
Europoseł o podsłuchu w KNF: "to jest dziki kraj"
"To jest dziki kraj, gdzie były służby?" - pytał w "Rozmowie pod Krawatem" europoseł PSL Jarosław Kalinowski, komentując doniesienia dotyczące afery w Komisji Nadzoru Finansowego.
» więcej
2018-11-19, godz. 10:26
"Na pewno znacznie przepłacimy za budowę stadionu"
Miasto znacznie przepłaci za stadion jeżeli teraz rozstrzygnie przetarg na budowę obiektu - oceniał w "Rozmowie pod krawatem" Przemysław Słowik z klubu Koalicji Obywatelskiej.
» więcej
2018-11-19, godz. 09:18
Sekretarz szczecińskiej .Nowoczesnej nie bierze udziału w koalicyjnych negocjacjach
Negocjacje koalicyjne się toczą, ale sekretarz szczecińskiej .Nowoczesnej nie bierze w nich udziału i jest "informowany" o ich przebiegu - przyznał w "Rozmowie pod Krawatem" Przemysław Słowik.
» więcej
2018-11-16, godz. 13:02
"Szef wszystkich szefów" w Szczecinie. Soska: To będzie powód do uśmiechu
Pomysł może nie jest serio, ale tworzy klimat miasta - ocenia pomnik Krzysztofa Jarzyny, który ma powstać w Szczecinie, jego imiennik.
» więcej
2018-11-16, godz. 11:18
Co dalej ze Słowianinem? Zastępca prezydenta zdradza nowe szczegóły
Przygotowania do remontu Domu Kultury Słowianin są już w toku - informuje zastępca prezydenta Szczecina. Krzysztof Soska mówił w "Rozmowach pod krawatem", że obiekt wymaga kompleksowej modernizacji.
» więcej
2018-11-16, godz. 10:05
Jaka koalicja w Radzie Miasta Szczecina? Wiceprezydent Soska odpowiada
Nie należy spodziewać się rewolucji, ale na oficjalne decyzje trzeba jeszcze poczekać - tak zastępca prezydenta Szczecina komentuje przyszłą koalicję w szczecińskiej Radzie Miasta. Krzysztof Soska mówił o niej w porannych "Rozmowach…
» więcej
2018-11-16, godz. 09:15
Wiceprezydent Szczecina: nakłady na kulturę będą rosły
- Fundusze przeznaczane na kulturę powinny być wyższe - mówił w kontekście planowanego budżetu miasta w "Rozmowie pod Krawatem" Radia Szczecin wiceprezydent Szczecina Krzysztof Soska.
» więcej
2018-11-15, godz. 11:33
Poseł PiS o radnym SLD: Potrafi mieć własne zdanie
Poseł PiS komplementuje radnego sejmiku z SLD: Ma odwagę cywilną i potrafi mieć własne zdanie, nawet jeżeli jest ono "nie bardzo zgodne" z linią partii - mówił w "Rozmowach pod krawatem" Michał Jach. To opinia o Stanisławie Wziątku…
» więcej
2018-11-14, godz. 12:01
Prezes Wardacki: Liga Mistrzyń w Netto Arenie powrotem do normalności
Powrót do normalnych relacji z miastem - tak prezes Grupy Azoty ocenił w "Rozmowie pod krawatem" decyzję o rozgrywaniu przez Chemika Police meczów siatkarskiej Ligi Mistrzyń w szczecińskiej hali Netto Arena.
» więcej