Dehumanizacja świata i pęd ku "cywilizacji śmierci" - polityk Konfederacji "nie ma nadziei", że uda się uratować Polaka, którego decyzją sądu i części rodziny odłączono w Wielkiej Brytanii od aparatury podtrzymującej życie.
Marcin Bedka, polityk Konfederacji z naszego regionu, zwraca uwagę, że "tylnymi drzwiami" wprowadza się na świecie "cywilizację śmierci".
- Kwestia eutanazji to pokazuje. To jest wprowadzane bocznymi drogami, ale cały czas jest wprowadzane. Tam, gdzie nie ma wiary i religii, tam pojawiają się właśnie takie wynalazki. Tak uśmiercono całe pokolenia. Na różne sposoby uśmiercano pokolenia w tych krajach, gdzie nie było religii. Teraz mamy dokładnie to samo, tylko nie weszło to tak jak kiedyś to widzieliśmy, bo weszło to siłą, a teraz zmieniono strategię - mówił Bedka.
W opinii lekarzy szpitalnych z Wielkiej Brytanii, Polak doznał poważnych i trwałych uszkodzeń mózgu. Na jego odłączenie od pokarmu i wody zgodziła się żona i dzieci, przeciw jest matka i dwie siostry.
- Kwestia eutanazji to pokazuje. To jest wprowadzane bocznymi drogami, ale cały czas jest wprowadzane. Tam, gdzie nie ma wiary i religii, tam pojawiają się właśnie takie wynalazki. Tak uśmiercono całe pokolenia. Na różne sposoby uśmiercano pokolenia w tych krajach, gdzie nie było religii. Teraz mamy dokładnie to samo, tylko nie weszło to tak jak kiedyś to widzieliśmy, bo weszło to siłą, a teraz zmieniono strategię - mówił Bedka.
W opinii lekarzy szpitalnych z Wielkiej Brytanii, Polak doznał poważnych i trwałych uszkodzeń mózgu. Na jego odłączenie od pokarmu i wody zgodziła się żona i dzieci, przeciw jest matka i dwie siostry.
Dodaj komentarz 7 komentarzy
Wolnościowiec mówiący innym jak mają żyć. Ot, konfederacja w pigułce.
Dżizes! Jakież głupoty gość opowiada :)) Duby smalone i inne farmazony!
A ponoć wykształcony.
Jakby nie wiedział, ze "cywilizacje śmierci", to cywilizacje zbudowane właśnie na religiach. Religiach, które życie doczesne podporządkowują życiu-po-życiu! A więc po ŚMIERCI. Gdy to się trafia na to przysłowiowe łono Abrahama albo robi hop! w ramach reinkarnacji.
Czemu więc (ponoć) wierzący tak się bronią przed pójściem do pana boga swego??? Czyżby nie dowierzali? :)))
Czemu ze śmierci robią coś złego, okropnego? Przecież to wrota do nieba i do (jeśli wierzyć religiom) lepszego życia.
Sama zaś eutanazja to „dobra śmierć” – powodowane współczuciem bezbolesne pozbawienie życia osoby nieuleczalnie chorej i cierpiącej, na żądanie jej lub jej najbliższej rodziny. Czyli - ulżenie cierpieniu. Gdyż NIELUDZKIM BARBARZYŃSTWEM jest skazywanie kogokolwiek na beznadziejne cierpienia.
Jedyne cywilizacje laickie mogą być cywilizacjami życia. Bo koncentrują się na jedynie doczesnym życiu jednostki. Sęk w tym, że to głównie komunistyczne ustroje, a ciężko o komunizmie powiedzieć "cywilizacja" :))
Nawet faszyści mieli swoją religię (Gott mit Uns!)
Omawiana sytuacja nie tylko pokazuje, czym grozi odejście od wiary i religii, ale także, że najbliższa rodzina to więzy krwi.
Na całe szczęście dla świata i dla siebie nie ty o tym decydujesz Janie Nowak
Co za brednie. ile to wojen na świecie było z Bogiem na ustach? Pierwsze z brzegu - Krzyżaków pan pamięta? A inkwizycje i palenie na stosach? A Mieszko I czemu musiał przyjąć chrzest i zrobić z nas kraj katolicki? Serio w tym jest rzecz?
A ci bogobojnie to ile ludzi i plemion wymordowali w Ameryce Południowej? I ci sami bogobojni ile lat wyżynali się z Indianami w drugiej Ameryce? I tylko nie mówcie, że myśmy się bronili! To Europa była tam gościem nie na odwrót
@Stetinensis - jeszcze raz Cie zaklinam, zrób coś z sobą.....
Zobacz także
2018-11-05, godz. 09:12
Politolog: Prezydent Krzystek mógł wygrać już w pierwszej turze
Piotr Krzystek wygrał, bo okazał się dobrym gospodarzem - mówił w poniedziałek w "Rozmowach pod krawatem" politolog Maciej Drzonek.
» więcej
2018-11-01, godz. 09:24
Ks. Zyga: To dzień pełen nadziei
Dzień Wszystkich Świętych to uroczystość radosna - mówił w "Rozmowach pod krawatem" ks. Sławomir Zyga, kanclerz Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej.
» więcej
2018-10-31, godz. 11:12
Jaka koalicja w Radzie Miasta? Duklanowski nie mówi wprost, ale...
Żadnych scenariuszy przyszłych koalicji jeszcze nie kreślił, ale oceniał, że Szczecinowi potrzebne jest porozumienie "twórczej niezgody" - niezgody na zastaną rzeczywistość. Tak były przewodniczący klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości…
» więcej
2018-10-31, godz. 09:26
Duklanowski: naszą porażką było to, że nie zablokowaliśmy rozbudowy galerii handlowej
Osiem lat współpracy z Piotrem Krzystkiem "odbiera pozytywnie". Marek Duklanowski, były szef klubu szczecińskich radnych Prawa i Sprawiedliwości, w "Rozmowie pod Krawatem" podsumował swoje osiem lat w Radzie Miasta.
» więcej
2018-10-30, godz. 10:05
Repolonizacja mediów? "Jest już za późno"
Staliśmy się łupem koncernów medialnych - komentował sytuację na rynku medialnym w Polsce przewodniczący Rady Mediów Narodowych. Krzysztof Czabański był gościem "Rozmów pod krawatem" w Radiu Szczecin.
» więcej
2018-10-29, godz. 12:29
Sochański: Unia jest naszym dobrodziejstwem
Nie jest przeciwko wspólnej Europie i na jej rzecz latami pracował, ale chce o niej rozmawiać rzetelnie - tak Bartłomiej Sochański komentował w "Rozmowie pod Krawatem" - jak podkreślał - "przylepioną mu przez Koalicję Obywatelską…
» więcej
2018-10-29, godz. 10:27
"Z punktu widzenia Warszawy, Szczecin jest marginalizowany"
Odpływ młodych ludzi z miasta i skutki lat marginalizowania Szczecina przez poprzednie polskie rządy - to, zdaniem Bartłomieja Sochańskiego, największe problemy z którymi chciałby się zmierzyć, o ile zostanie prezydentem.
» więcej
2018-10-29, godz. 09:24
"Powinni zagłosować na mnie ci, którzy chcą zmian" - mówił Sochański
Doświadczony "człowiek zgody", który umie słuchać racji innych - takim przesłaniem Bartłomiej Sochański chce przekonać do siebie niezdecydowanych wyborców przed II turą wyborów.
» więcej
2018-10-26, godz. 09:34
Koncert poświęcony liderowi Republiki. "Niektóre z tych tekstów są dość mocne"
Teksty napisał Grzegorz Ciechowski, publiczność poznała je dopiero na albumie "Fonetyki", a w piątek utwory będzie można usłyszeć w Szczecinie. W studiu koncertowym S-1 Radia Szczecin wieczorem odbędzie się koncert upamiętniający…
» więcej
2018-10-25, godz. 10:54
12 listopada dniem wolnym od pracy. "Przeżyjmy go pięknie!"
Po prostu przeżyjmy pięknie ten dzień! - apelował Tadeusz Cymański, poseł Zjednoczonej Prawicy pytany o wolny poniedziałek 12 listopada.
» więcej
2018-10-25, godz. 10:26
"Lewica ma ogromny problem". Diagnoza posła PiS-u
Lewica w Polsce straciła trop, ma ogromny problem ideowy. To, zdaniem Tadeusza Cymańskiego, powód słabego wyniku komitetu SLD Lewica Razem w wyborach samorządowych. Wiceprzewodniczący klubu poselskiego Prawa i Sprawiedliwości mówił…
» więcej
2018-10-24, godz. 12:53
Bezpartyjni trzecią siłą? "Trzeba przełamać duopol polityczny w Polsce"
"Ścieżka, którą kroczy PO oraz PiS jest zła, sprowadzi na Polskę katastrofę" - wieszczył w "Rozmowie pod krawatem" Piotr Krzystek.
» więcej
2018-10-24, godz. 10:25
Jaka koalicja w sejmiku? Krzystek: Telefon się grzeje. Pierwszy zadzwonił... Kukiz
Lider Bezpartyjnych o przyszłych sejmikowych koalicjach: Telefon się grzeje - przyznał w "Rozmowach pod krawatem" Piotr Krzystek pytany o rozmowy dotyczące sytuacji w sejmikach województw.
» więcej
2018-10-23, godz. 10:05
"O koalicjach będziemy dyskutować mniej więcej za dwa tygodnie"
Rozmowa o ewentualnych koalicjach odbędzie się po drugiej turze wyborów - mówił we wtorek w "Rozmowie pod Krawatem" poseł Prawa i Sprawiedliwości Leszek Dobrzyński.
» więcej
2018-10-23, godz. 09:25
"Od nas oczekuje się, że jesteśmy jakimiś takimi cudotwórcami"
Wynik Prawa i Sprawiedliwości uważamy za duży sukces, a głosy o naszej porażce są niepoważne. Tak szef tej partii w Szczecinie Leszek Dobrzyński podsumował w "Rozmowie pod Krawatem" wyniki wyborów samorządowych.
» więcej