Schody do nieba
Radio SzczecinRadio Szczecin » Schody do nieba
fot. @mat_j_scott Mateusz Jaskot
fot. @mat_j_scott Mateusz Jaskot
Dziś wieczorem oprócz muzyki będzie również trochę słowa. Telefonicznie odwiedzi nas Jakub Podsiadły z zespołu Melancholy Hill. Grupa opublikowała ostatnio dwa nowe utwory i szykuje kolejne...
fot. Krzysiek Oleksiak
fot. Krzysiek Oleksiak
Naszym gościem w najbliższej audycji będzie pianista Bartek Wąsik. W listopadzie ubiegłego roku ukazała się jego płyta "Daydreamer. Bartek Wąsik plays Radiohead". Utwory z tego krążka już niedługo będzie można usłyszeć w Szczecinie. Z Bartkiem porozmawiam o tym albumie i nie tylko... Oczywiście posłuchamy również muzyki z tej płyty. Zapraszam w środę po 23.00.
1234567
For What It's Worth - TALK TALK
The Banks Of Inveraray - THE CAMANS

Wieczorna płyta:
Crown Shyness - ANNA B SAVAGE
in|Flux - ANNA B SAVAGE
Fot. Rafał Chojnacki Photography
Fot. Rafał Chojnacki Photography
Spotkanie z pianistą Bartkiem Wąsikiem po wydaniu płyty "Daydreamer" a przed jego koncertem w Filharmonii w Szczecinie.1 - Jesteście jednym z tych zespołów, które po wielu, wielu latach nieobecności wracają na scenę. Żeby wspomnieć choć Sex Pistols, którzy koncertują teraz całkiem regularnie... O! Nie wiedziałem o tym! Wiem, że Steve Jones prowadzi audycję radiową w LA. Nie wiem czy ty o tym wiesz? 103.1 FM. Nazywa się „Szafa Grająca Jonesa”. Prowadzi tę audycję od 2-3 lat i jest naprawdę bardzo dobra. Ale nie wiedziałem, że grają koncerty. 2 - Obecnie grają m.in. na dużych letnich festiwalach. Jeden z nich odbędzie się w Polsce na początku lipca. Ich zejście się jest zatem sprawą międzynarodowa. Dalej mamy takie zespoły jak Pink Floyd, Led Zeppelin i The Police. Ba! Nawet My Bloody Valentine będą znowu koncertować. Wy wracacie z nowym 3 materiałem po wielu, wielu latach... Powiedz, jak to jest z tymi powrotami po latach? Co się za nimi kryje? Na pewno pieniądze, bo to przecież wasza praca, ale co jeszcze?