Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka
Z wizytą w TDF, od lewej: Mira Granops, Andrzej Kutys, Dorota Dobrowolska, Jarosław Kruk, Sławomir Żmijewski
Z wizytą w TDF, od lewej: Mira Granops, Andrzej Kutys, Dorota Dobrowolska, Jarosław Kruk, Sławomir Żmijewski
MIGAWKA-Program z 26.11.23
Po przerwie od Plenerów Migawki wracamy z propozycją na fotografię sportową. A że w Migawce staramy się zaskakiwać naszych słuchaczy, tym razem proponujemy spotkanie podczas Narodowego Dnia Tenisa Stołowego. Tylko nie mylcie tego z ping-pongiem! O różnicach w obu dyscyplinach rozmawiamy z Bartoszem Dobrowolańskim ze Stowarzyszenia Griffin's Spin. Szczegóły tradycyjnie także w dziale Aktualności - spotykamy się w sobotę 9 grudnia, poprosimy o mailowe zgłoszenia (każdą chętną osobę), aby mieć informację o liczbie uczestników. W drugiej części audycji odwiedzamy galerię TDF_Towarzystwa Dobrej Fotografii w Szczecinie. W tym tygodniu mieli wernisaż swojej najnowszej wystawy "Fotograficzne Tajemnice Kwadratu".
Tym razem zapraszamy na sportowe spotkanie z fotografią. To nie będzie łatwe zadanie, ale spróbujmy zmierzyć się z robieniem zdjęć podczas organizowanego także w Szczecinie "Narodowego Dnia Tenisa Stołowego". W naszym mieście pieczę nad wydarzeniem sprawuje Stowarzyszenie Gryffin's Spin, któremu dziękujemy za pomoc w przygotowaniu 156. Pleneru Migawki.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 9 grudnia, start o 9.30 w w Hali Sportfit Ekko przy ulicy Struga 15. Tutaj znajdziecie program imprezy (może ulegać jeszcze drobnym modyfikacjom), wiadomości szukajcie też na profilu Stowarzyszenia Gryffin's Spin.

Plener - jak zawsze - otwarty jest dla wszystkich chętnych, niezależnie od sprzętu i umiejętności. Natomiast, żebyśmy wiedzieli, ilu osób możemy się spodziewać, prosimy o zgłoszenia mailem: imię i nazwisko na adres

migawka@radioszczecin.pl

Jeżeli będzie wielu chętnych, podzielimy Was na grupy, żeby był większy komfort fotografowania, bo hala w której rozegrane zostaną zawody ma swoje ograniczenia.