Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka
MIGAWKA-Program z 19.09.21
Zgodnie z tytułem audycji, w tym programie na początek kilkuminutowa relacja z naszego spotkania w ubiegłą niedzielę 12 września. Pogoda "wisiała na włosku", nawet w pewnym momencie pokropiło - ale ostatecznie wszyscy, którzy się zgłosili, mogli spróbować swoich sił w operowaniu dronem. Humory dopisały - także dzięki świetnej i profesjonalnej opiece Jakuba Śledziowskiego i Tomasza Wojtalika z akademialatania.pl. Dziękujemy im za organizację tego spotkania i zaangażowanie. W drugiej części audycji parę słów na temat nadesłanych przez Was fotografii. Akurat w tym Plenerze Migawki - paradoks - fotografia nie była najważniejsza, chodziło oczywiście o zapoznanie się z dronami, ale cieszy, że mimo to udało się Wam uchwycić kilka kadrów, które zobaczycie w dziale Galeria Migawki.
Dzięki uprzejmości Jakuba Śledziowskiego ze szczecińskiej Akademii Latania możemy zaprosić Was do fotografowania z drona. Te powszechnie już dostępne maszyny zrewolucjonizowały rynek fotograficzny. Nigdy wcześniej możliwość fotografowania z góry nie była tak łatwo dostępna. Oczywiście, do tego potrzeba również umiejętności, ukończenia stosownych kursów i certyfikatów, ale efekty są tego warte. Pewnie będzie też okazja porozmawiać na ten temat w czasie naszego spotkania.

UWAGA: PROSIMY O UWAŻNE ZAPOZNANIE SIĘ ZE WSZELKIMI INFORMACJAMI DOTYCZĄCYMI ORGANIZACJI 136. PLENERU MIGAWKI. SPOTKANIE JEST OTWARTE DLA WSZYSTKICH CHĘTNYCH, ALE WYMAGA OD NAS LOGISTYCZNEGO PRZYGOTOWANIA.

Zapraszamy w niedzielę 12 września na szczecińską Wyspę Grodzką. Każdy uczestnik będzie latał pod opieką trenera. Sprzęt i fachową pomoc zapewnia Akademia Latania.

W zależności od liczby chętnych, prawdopodobnie uczestników 136. Pleneru Migawki podzielimy na grupy. Z tego powodu niezbędne jest, abyście wcześniej zgłosili swój udział w Plenerze. Spotkanie jak zawsze jest otwarte, przyjść może każdy - jedynie, ze względów organizacyjnych musimy dokładnie wiedzieć, ilu osób się spodziewamy.

Zgłaszajcie udział na: migawka@radioszczecin.pl. UWAGA: Graniczna data to piątek 3 września do godziny 12 w południe. Każda osoba, która do nas napisze, dostanie w piątek 3 września popołudniu informację zwrotną, na którą godzinę dokładnie zapraszamy na Wyspę Grodzką. Pierwsza grupa rozpocznie 136. Plener Migawki w niedzielę 12 września o godzinie 10 rano. Ile będzie grup i w jakich godzinach będą latać, zdecyduje liczba zgłoszeń.

UWAGA: DRONY SĄ WRAŻLIWE NA POGODĘ. JEŻELI AURA BĘDZIE NIESPRZYJAJĄCA, BĘDZIEMY PRZEKŁADAĆ NASZE SPOTKANIE NA INNY TERMIN. Będziemy jeszcze o tym przypominać, gdy otrzymacie mailowe potwierdzenie udziału w Plenerze. Już teraz warto zapamiętać, żeby w niedzielę 12 września, w dniu Pleneru Migawki, około 9 rano sprawdzić maila, czy nie doszło do przełożenia daty spotkania ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe.

Oczywiście zapraszamy także na 136. Plener Migawki jeżeli macie swoje drony!