Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka
MIGAWKA-Program z 26.07.20
Dzięki uprzejmości dyrekcji Muzeum Narodowego w Szczecinie oraz pomocy Daniela Źródlewskiego i Małgorzaty Peszko z Muzeum w ostatnią sobotę odwiedziliśmy gotycki gmach ratusza, w którym mieści się Muzeum Historii Szczecina. Jak wygląda ten budynek, jak wygląda ekspozycja - zobaczycie na zdjęciach. Oczywiście zachęcamy do oglądania całej ekspozycji w dziale Galeria Migawki. A ze szczecińskim fotografikiem Cezarym Dubielem omawiamy kilka wybranych kadrów, które zobaczycie w akapicie pod audycją. Naturalnie skupiliście się - mówiąc o uczestnikach naszego spotkania - na fotografii detalu, ale nie tylko.

Uwaga: na kolejną Migawkę zapraszamy po przerwie urlopowej 16 sierpnia. A my już myślimy o kolejnych Plenerach Migawki. Piszecie do nas w sprawie pewnej szczecińskiej Willi, cóż, zobaczymy co da się zrobić w tej sprawie...
W ramach naszego 130. fotograficznego spotkania na Plenerze Migawki, odwiedziliśmy Muzeum Historii Szczecina. Jakie jest? - czekamy na Wasze zdjęcia.

Prace wysyłajcie do piątku 24 lipca do godziny 12 w południe.

Adres:

migawka@radioszczecin.pl

- Czekamy na maksymalnie 9 kadrów (może być mniej, nie więcej) pokazujących temat oraz maksymalnie 9 zdjęć (może być mniej, nie więcej) z uwiecznionymi uczestnikami Pleneru Migawki, tzw. kulis. Ilości nie łączymy - czyli nie może być tak, że dostajemy 18 kadrów z Pleneru i 0 z uczestnikami albo odwrotnie.

- Wielkość: dłuższy bok 1280 pikseli, proporcja dowolna (może to być więc na przykład kwadrat 1280 na 1280 pikseli lub panorama, byle jej dłuższy bok wynosił 1280 pikseli).

- Nie publikujemy zdjęć na których są adresy komercyjnych stron internetowych czy reklamy zarobkowej działalności osoby fotografującej.

- Maile ze zdjęciami podpisujemy imieniem i nazwiskiem osoby fotografującej.

Uwaga - cały czas zdarza się, że dostajemy za duże bądź za małe zdjęcia, kilka maili z takimi samymi fotografiami, wiadomości są niepodpisane, itd, itp. Prosimy o uwagę przy wysyłaniu zdjęć z Plenerów Migawki, bo wszelkie takie sytuacje utrudniają nam pracę i sprawiają, że zwiększa się ryzyko pomyłki z naszej strony.