Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka
MIGAWKA-Program z 25.10.20
Po raz kolejny to zrobili: Szczecińskie Towarzystwo Fotograficznie to bardzo prężnie działająca grupa, a że w Migawce przede wszystkim staramy się pokazywać, co dzieje się w naszym mieście, to oczywiście kolejnej publikacji STF-u nie mogliśmy przegapić. Bodek Macal - w imieniu całej grupy autorów - opowiada o właśnie wydanym albumie "Zielony Szczecin". Przysłowiowych "gruszek w popiele nie zasypuje" także Fotograficzna Grupa Twórcza Kontur. Tym razem we współpracy z Fundacją Bonin zrealizowano polsko-niemiecki plener poświęcony wydarzeniom, którym żyje obecnie cały świat. O fotografowaniu "pandemii" opowiada szczeciński fotografik Cezary Dubiel oraz Wiesława Piećko z Fundacji.
Niesamowite, pieczołowicie odrestaurowane wnętrza - uczestnicy naszego spotkania mieli wręcz problem z wyborem. A wybrać trzeba - także fotografie, które pokażemy w Galerii Migawki.

Prace wysyłajcie do piątku 9 października do godziny 12 w południe.

Adres:

migawka@radioszczecin.pl

- Czekamy na maksymalnie 9 kadrów (może być mniej, nie więcej) pokazujących temat oraz maksymalnie 9 zdjęć (może być mniej, nie więcej) z uwiecznionymi uczestnikami Pleneru Migawki, tzw. kulis. Ilości nie łączymy - czyli nie może być tak, że dostajemy 18 kadrów z Pleneru i 0 z uczestnikami albo odwrotnie.

- Wielkość: dłuższy bok 1280 pikseli, proporcja dowolna (może to być więc na przykład kwadrat 1280 na 1280 pikseli lub panorama, byle jej dłuższy bok wynosił 1280 pikseli).

- Nie publikujemy zdjęć na których są adresy komercyjnych stron internetowych czy reklamy zarobkowej działalności osoby fotografującej.

- Maile ze zdjęciami podpisujemy imieniem i nazwiskiem osoby fotografującej.

Uwaga - cały czas zdarza się, że dostajemy za duże bądź za małe zdjęcia, kilka maili z takimi samymi fotografiami, wiadomości są niepodpisane, itd, itp. Prosimy o uwagę przy wysyłaniu zdjęć z Plenerów Migawki, bo wszelkie takie sytuacje utrudniają nam pracę i sprawiają, że zwiększa się ryzyko pomyłki z naszej strony.