Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka
MIGAWKA-Program z 16.01.22
Pod akapitem z audycją widzicie prace wybrane przez ich twórcę, szczecińskiego fotografika Jana Monkiewicza. Impulsem, aby go zaprosić do studia Migawki, była wygrana "Zdjęcie roku" w konkursie organizowanym przez Photo Magazine. To zdjęcie widzicie pierwsze w Galerii. Z Janem Monkiewiczem znamy się także z Plenerów Migawki, bardzo często używa różnych kreacyjnych technik fotograficznych, bawi się formą - i treścią. Rozmawiamy o tym w tej Migawce. A w pierwszej części audycji krótka relacja z wernisażu wystawy "Ucieczka od sacrum" Jana Svo - pod tym pseudonimem ukrył się szczeciński twórca Grzegorz Czarnecki. Rozmawiała z nim Paulina Zaremba z redakcji Trochę Kultury, całą relację odsłuchacie właśnie w tej audycji.
To migawkowa tradycja, gdy co roku próbujemy na zdjęciach uchwycić magię niezwykle kolorowej pory roku, jaką w przyrodzie jest jesień. Nawet słota nie powinna być straszna, bo większość czasu spędzimy w lasach okolic jeziora Głębokiego i Puszczy Wkrzańskiej.

Wspólnie z Fotoklubem Zamek, dzięki pomocy Grzegorza Mikołajczyka zapraszamy na "Jesienny spacer Doliną Siedmiu Młynów". Spotkajmy się w niedzielę 7 listopada o godzinie 10 na parkingu przy Białej Polanie. Tu macie dokładną lokalizację. I poniżej jeszcze mapka.

Plener, jak zawsze, otwarty jest dla wszystkich chętnych, niezależnie od sprzętu i umiejętności.