Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka » AUDYCJE » ARCHIWUM MIGAWKI » ARCHIWUM - 2011 - Migawka » ARCHIWUM 2011, marzec
Odbicia w szybach, detale, szerokie ujęcia, portrety - na ostatnim, 26 Plenerze Migawki zaprezentowali Państwo całą gamę fotograficznych tematów. Zgodnie z oczekiwaniami autorów audycji, możliwość robienia zdjęć w Zajezdni Tramwajowej Pogodno dała Państwu mnóstwo frajdy. Bardzo się z tego cieszymy, po raz kolejny słuchacze Migawki potrafili zaskoczyć niebanalnymi kadrami, co powoduje zresztą, że Galerię 26 Pleneru Migawki ogląda się z dużym zainteresowaniem. I znowu możemy z przyjemnością powiedzieć, że to jedna z najlepszych ekspozycji, jakie prezentujemy na naszej stronie. Jesteśmy też przekonani, że nieraz jeszcze będziemy mieli okazję to powiedzieć. Dziękujemy spółce Tramwaje Szczecińskie za udostępnienie Zajezdni i Sigma ProCentrum Szczecin za bezpłatne wypożyczenie obiektywów.
Zgodnie z rytmem naszych audycji w tej Migawce omawiamy wybrane prace. Z racji bardzo wielu zdjęć, które do nas dotarły (dziękujemy - kto jeszcze nie wysłał, niech wysyła!), nie mieliśmy zbyt wiele czasu na omawianie poszczególnych ujęć, ale jesteśmy pewni, że Państwo w spokoju obejrzą wszystkie fotografie w Galerii Migawki i wyrobią sobie własne zdanie na ich temat. Niezmiennie do tego namawiamy, wszak Plenery Migawki mają inspirować i pomagać w nauce fotografii.

Nie chcieliśmy zwlekać z rozmową na temat zdjęć z 26 Pleneru Migawki, dlatego audycję nagraną podczas wernisażu wystawy Wildlife Photographer of the Year zaprezentujemy Państwu za tydzień.
MIGAWKA-Program z 5.03.2011
Posłuchaj audycji z 5 marca 2011 roku.