Piłkarki ręczne Pogoni Baltica nie miały problemów ze zdobyciem dwóch punktów w Superlidze. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin]
Piłkarki ręczne Pogoni Baltica nie miały problemów ze zdobyciem dwóch punktów w Superlidze. Szczecinianki w zaległym meczu pokonały w Nowym Sączu Olimpię Beskid 33:28.
Ekipa trenera Adriana Struzika objęła prowadzenie w 10 minucie, którego nie oddała już do
końcowej syreny. Do przerwy było 18:13 dla wicemistrzyń kraju. Ambitnie grające góralki w ostatnich minutach środowego spotkania nieco odrobiły straty, ale nasze szczypiornistki nie dały już sobie odebrać wygranej.

Po sukcesie w Nowym Sączu Pogoń Baltica nadal zajmuje trzecie miejsce w tabeli Superligi ze stratą dwóch punktów do lidera Vistalu Gdynia. W kolejnym ligowym meczu szczecinianki w sobotę we własnej hali zmierzą się z Piotrcovią Piotrków Trybunalski.