Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane

Rolety wewnętrzne to bardzo praktyczna, a przy tym też efektowna ozdoba okienna. Jeżeli nie przepadasz za ciężkimi zasłonami, rolety będą dla Ciebie idealne. Lekkie, niekłopotliwe w montażu i użytkowaniu, posiadają wiele dobrych cech, ułatwiających codzienne funkcjonowanie. Mamy wiele rodzajów rolet w sklepie Karnix, różniących się kolorystycznie, sposobem składania, materiałem.
Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, ale jak właściwie dobrać odpowiednią roletę do wnętrza?

Efektowne rolety wewnętrzne w sklepie Karnix

Klasyczne rolety wewnętrzne dają niezwykle wiele możliwości aranżacyjnych. Rolety materiałowe w kasecie, drewniane, aluminiowe czy plisowane to świetny sposób na urozmaicenie wystroju. Poza tym dobrze osłaniają przed słońcem oraz odgradzają nas skutecznie od przechodzących ulicą ludzi. Proste materiałowe rolety wewnętrzne są świetne niemal do każdej aranżacji: klasycznej, nowoczesnej, boho, skandynawskiej czy minimalistycznej.

W zależności od kolorystyki wystroju możemy dobrać rolety od Karnix w stonowanych, neutralnych barwach lub na zasadzie kontrastu – bardzo energetyczne i nasycone. Wszystkie kolory mogą świetnie się sprawdzić, jeśli dobierzemy je w sposób właściwy dla konkretnego wystroju. Drewniane rolety nadają domowego ciepła i przytulności, aluminiowe są praktyczne i ponadczasowe. Wszystkie modele mają swoje zalety.

Rolety rzymskie to styl i klasa. Bardziej przypominają zasłony niż zwykłe rolety, do jakich przywykliśmy. Nie zwijają się też na rolkę jak inne, tylko układają w niezwykle malownicze i eleganckie fałdy. Z uwagi na swój efektowny wygląd, rolety rzymskie często wybierane są do salonów czy pomieszczeń o charakterze reprezentacyjnym. Można oczywiście zastosować je w innych wnętrzach, nawet w kuchni czy jadalni, jeżeli pasują do wystroju. Te eleganckie rolety są dość łatwe do utrzymania w czystości, a najlepiej prezentują się we wnętrzach glamour, nowoczesnych, w stylu angielskim czy kolonialnym.

Ładne efekty na oknie można osiągnąć, stosując rolety dzień noc. Te rolety wewnętrzne składają się z dwóch warstw materiału: warstwy transparentnej i nie przepuszczającej światła. W sklepie Karnix znajdziesz wiele opcji kolorystycznych tych ciekawych rolet. Dzięki nim można decydować, ile światła wpuszczamy do swoich wnętrz. Są niezawodne w każdym pomieszczeniu.

Rolety Karnix – znajdziesz tutaj świetną alternatywę dla zasłon i firanek

Możesz zdecydować się na minimalistyczne, proste rolety klasyczne lub rolety dzień noc w sklepie Karnix. Szczególnie oryginalne modele to rolety dzień noc Wave – dają bardzo ciekawy efekt na szybie. Do salonu lub gabinetu warto wybierać stylowe rolety rzymskie Karnix – będą oryginalnym uzupełnieniem wnętrza i z pewnością spodobają się nawet tym osobom, które nie wyobrażają sobie aranżacji bez zasłon.

Zajrzyj do naszego sklepu i sprawdź rolety w ofercie karnix.pl – duży wybór i dobra jakość to jest to, co możemy Ci obiecać. Niezależnie od rozmiaru okien, pomożemy Ci wybrać coś idealnego właśnie dla Ciebie!

Artykuły sponsorowane

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty