Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Na razie nie poznamy kandydata Platformy Obywatelskiej na prezydenta Szczecina. Zarząd krajowy partii przesunął termin podania nazwisk o trzy tygodnie - do 21 lipca. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Na razie nie poznamy kandydata Platformy Obywatelskiej na prezydenta Szczecina. Zarząd krajowy partii przesunął termin podania nazwisk o trzy tygodnie - do 21 lipca. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Na razie nie poznamy kandydata Platformy Obywatelskiej na prezydenta Szczecina. Zarząd krajowy partii przesunął termin podania nazwisk o trzy tygodnie - do 21 lipca.
- To dobra decyzja - ocenia marszałek województwa i szef szczecińskiej Platformy Olgierd Geblewicz. - Kampania tak naprawdę i tak ruszy we wrześniu, bo sezon wakacyjny to będą raczej przedbiegi, a nie poważana kampania. Szczecin nie jest żadnym wyjątkiem. Tam, gdzie Platforma nie ma swojego obecnie urzędującego prezydenta, kampania trwa i tu mogę wskazać na Kraków.

Olgierd Geblewicz dodaje, że Platforma ma 3-4 kandydatów na stanowisko prezydenta Szczecina i są wśród nich osoby także bezpartyjne. Według naszych nieoficjalnych informacji, partia rozważa start właśnie marszałka Geblewicza, a także senatora Norberta Obryckiego, posłanki Renaty Zaremby oraz byłego prezydenta Szczecina Bartłomieja Sochańskiego.

Swojego kandydata przedstawił już SLD. Jest nim Dawid Krystek. Wybory odbędą się jesienią.
- To dobra decyzja - ocenia marszałek województwa i szef szczecińskiej Platformy Olgierd Geblewicz.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty