Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz

Za tydzień w Międzyzdrojach rusza 20. Festiwal Gwiazd. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
Za tydzień w Międzyzdrojach rusza 20. Festiwal Gwiazd. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
Za tydzień w Międzyzdrojach rusza 20. Festiwal Gwiazd. Będą spektakle, koncerty, a także spotkania z gwiazdami. Jak co roku znani i lubiani odcisną też swoje dłonie na Promenadzie.
W tym roku będą to aktorzy, m.in.: Witold Pyrkosz, Paweł Królikowski i Magdalena Różczka, a także autor tekstów Jacek Cygan, śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska oraz szczeciński rysownik i satyryk Henryk Sawka.

Ponadto organizatorzy festiwalu uhonorują też zmarłego pięć lat temu znanego aktora Jerzego Turka. W alei odsłonięta zostanie pamiątkowa tablica.

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach rozpocznie się w następną środę i potrwa cztery dni.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty