Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz

Most Kłodny. Fot. UM Szczecin
Most Kłodny. Fot. UM Szczecin
Szczecinianie cały czas czekają na dodatkową przeprawę przez Odrę. Koncepcję nowego mostu poznaliśmy już w maju ubiegłego roku, ale do dziś niewiele się dzieje w tej sprawie.
To nieprawda - mówi odpowiedzialny za inwestycje miejskie z-ca prezydenta Michał Przepiera.

- Całe przedsięwzięcie inwestycyjne, w ramach którego przewidziana jest także budowa tego mostu, jest w fazie projektowania. Z końcem tego roku powinniśmy być w posiadaniu dokumentacji projektowej i ubiegać się o stosowne uzgodnienia związane z procesem zezwolenia na budowę - tłumaczy Przepiera.

Szczecin stara się też już o dofinansowanie przedsięwzięcia z funduszy europejskich. Nowy Most Kłodny, który stanie w pobliżu Trasy Zamkowej, będzie miał koło 150 metrów i powinien połączyć oba brzegi Odry najpóźniej do roku 2023.
To nieprawda - mówi odpowiedzialny za inwestycje miejskie z-ca prezydenta Michał Przepiera.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04poniedziałek05wtorek06środa07czwartek08piątek09sobota10niedziela11poniedziałek12wtorek13środa14czwartek15piątek16sobota17niedziela18poniedziałek19wtorek20środa21czwartek22piątek23sobota24niedziela25poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota31niedziela01
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty