Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Żłobek i przedszkole w Przecławiu. Fot. Weronika Łyczywek [Radio Szczecin]
Żłobek i przedszkole w Przecławiu. Fot. Weronika Łyczywek [Radio Szczecin]
Żłobek i przedszkole zostały w sobotę oficjalnie otwarte w podszczecińskim Przecławiu. W 12 salach może bawić się i uczyć łącznie 300 maluchów.
Pomieszczenia w nowym budynku mają jasne i pastelowe kolory. Są w pełni wyposażone, od krzeseł i stolików, po gry planszowe i maskotki. W części podziemnej znajduje się kuchnia. Z kolei przed budynkiem jest parking i plac zabaw.

- Takich warunków można zazdrościć - ocenia zachodniopomorski kurator oświaty Magdalena Zarębska-Kulesza. - Jestem pod wrażeniem. Kolorystyka jest piękna. Myślę, że każde dziecko będzie czuło się tutaj doskonale.

Na oficjalnym otwarciu przedszkola nie było ani dzieci, ani rodziców. Budowa nowej placówki kosztowała gminę Kołbaskowo około 10 milionów złotych.
- Takich warunków można zazdrościć - ocenia zachodniopomorski kurator oświaty Magdalena Zarębska-Kulesza.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty