Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Katarzyna Wolnik-Sayna [Radio Szczecin]
Fot. Katarzyna Wolnik-Sayna [Radio Szczecin]
Ballada filmowa utrzymana w konwencji kina drogi, o jednym z najwybitniejszych podróżników Aleksandrze Dobie już w kinach.
W sobotę w premierowym pokazie film zaprezentowano szczecińskiej publiczności. Producentem i współreżyserem jest muzyk i kompozytor na stałe związany z zespołem Pogodno Marcin Macuk, który spotkał na swej drodze podobnego sobie marzyciela.

- Dwóch wariatów się spotkało. Olek wyszedł totalnie naprzeciw temu, co gdzieś mi w głowie siedziało. Zacząłem to składać do piosenek Pogodno, które o tym mówią. To jest afirmacja pozytywnego myślenia, nieopierania się przeciwnościom losu - powiedział Macuk.

Film "Happy Olo czyli pogodna ballada o Olku dobie" zawiera unikatowe zdjęcia z podróży atlantyckiej bohatera . Film prezentowany będzie w kinach studyjnych .W Szczecinie w kinie Pionier. Więcej o produkcji filmu w dzisiejszym magazynie Trochę Kultury
Producentem i współreżyserem jest muzyk i kompozytor na stałe związany z zespołem Pogodno Marcin Macuk, który spotkał na swej drodze podobnego sobie marzyciela.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty